streda, 27 jún 2018 12:33

Víťazi celoslovenskej čitateľskej súťaže Čítame s Osmijankom

14. ročníka celoslovenskej čitateľskej súťaže Čítame s Osmijankom sa v tomto školskom roku zúčastnili aj prváci.

S Osmijankom spoznávali nové knihy, nových autorov kníh, rôzne rozprávkové postavy, kreslili, maľovali, vymýšľali príbehy a dokonca pri plnení jednotlivých úloh využili na prezentáciu aj minorobota Ozobot Bit. Zisťovali, koľko ,,osmimetrov" kníh majú vo svojiuch knižniciach, pracovali spoločne s deťmi z MŠ a spoločne s pani učiteľkou Čepovou vytvorili rôzne videá.

A ako sa žiakom z 1.A darilo? Umiestnili sa v prvej osmičke ocenených kolektívov na Slovensku. Žiaci sa už teraz tešia na ďalší ročník tejto čiateľskej súťaže.